Kategorie i Filtry

Marzysz o modnym futrze, doskonale wpisującym się w najnowsze światowe trendy? W kolekcji naszej firmy czeka na Ciebie szeroki wybór modeli inspirowanych designem prosto z Mediolanu, Frankfurtu czy Paryża. Każdy spośród nich pozwoli Ci stworzyć niebanalną stylizację na wiele okazji.

Sezon 2015/ 2016 nastawiony jest na design łączący klasykę z nowoczesnością. Z jednej strony, projektanci stawiają na eleganckie i ekskluzywne futra z norek czy karakuł, połączone niemal niewidocznymi przeszyciami. Z drugiej zaś, w cenie jest nowoczesna prostota i świeżość. Futrom w tym sezonie brak pretensjonalności i przepychu. Zostały zastąpione lekkimi, subtelnymi krojami, pozbawionymi nadmiaru ozdobników. W efekcie, futro, choć dominuje w zimowej stylizacji, nie przytłacza, a podkreśla oraz eksponuje kobiecą urodę.

Najmodniejsze fasony futer od polskiego producenta

W naszej kolekcji Zima 2015/ 2016 znajdziesz m.in. ekskluzywne modele futer z pełnych norek: niezwykle lekkie i miękkie, jak i modele z futra z królików Orylag, karakuł czy kozic oraz lisa. Możesz wybrać zarówno zupełnie prosty fason, tuszujący niedoskonałości figury, nadający wysmakowanej dostojności, jak i ten lekko wcięty – naturalnie podkreślający kształty i eksponujący atuty kobiecej figury. Bez względu na które okrycie z naszego katalogu postawisz – stworzysz wyrafinowaną stylizację, która zapewni Ci ekskluzywny look na każdą okazję.

Już dziś złóż zamówienie online i ciesz się futrem na miarę najwyżej postawionych oczekiwań. Kupując futro na Futra24.pl, stawiasz na:

  • okrycia od polskiego producenta, działającego nieprzerwanie od 1978 roku – doświadczenie idzie w parze z najwyższą jakością,
  • precyzyjne techniki krawieckie – fasony tworzone z myślą o podkreśleniu atutów Twojej urody,
  • starannie wyselekcjonowane materiały – zapewnią Twojemu futru perfekcyjny wygląd przez lata,
  • atrakcyjne stawki – inwestycja w futro naszej produkcji Ci się opłaci.

Już teraz przejrzyj katalog i uzupełnij swoją szafę o jeden z najmodniejszych modeli futra tego sezonu! Zamawianie w naszym sklepie jest proste i przyjemne. Wystarczy kilka kliknięć, by zapewnić sobie ekskluzywną stylizację na każdy dzień zimy.

Zapraszamy do składania zamówień!