2596 Views |  Like

Czapki futrzane: hit czy kit?

Jeśli czapki futrzane kojarzą Ci się przede wszystkim z czasami PRL-u i topornymi, szaroburymi toczkami czy nakryciami głowy typu czako, koniecznie musisz nadrobić zaległości w najnowszych trendach modowych. Ostatnie sezony zimowe to wielki powrót futra na głowy w zupełnie nowej odsłonie. W cenie są przede wszystkim czapki z futra naturalnego – to ono pozwoli Twojej skórze oddychać i zapewni Ci maksimum komfortu. A jaki model wybrać? Poznaj najciekawsze nowości, przyglądając się bliżej ofercie marki ROSOMAK – eksperta w zakresie galanterii futrzanej.
Klasyka i nowoczesność
Pośród modeli futrzanych czapek z naturalnych futer z kolekcji firmy ROSOMAK znajdą coś dla siebie zarówno miłośniczki starej, dobrej klasyki, jak i kobiety, które uwielbiają modowe nowinki i nonszalanckie stylizacje. Dla tych pierwszych, najlepszą propozycją będą klasyczne głębokie czapki na bazie z czapki wełnianej. Dla drugich – papachy, a więc czapki pilotki czy uszatki. W najnowszej kolekcji w sklepie internetowym Futra24.pl znajdziesz oba typy, ciesząc się rozległą gamą kolorystyczną i szerokim wyborem rozmiarów.
Lis, jenot, królik… – co wybierzesz?
Podpowiadamy, że każde z naturalnych futer, które wymieniliśmy, świetnie prezentuje się w formie czapki. Lis i jenot, nieco podobne pod względem tekstury, najpiękniej prezentują się, gdy chodzi o czapki klasyczne – te, które założysz np. do eleganckiego futrzanego płaszcza czy kurtki. Papachy zaś mogą zostać obszyte zarówno lisem i jenotem, jak i królikiem – o krótszym i bardziej delikatnym włosiu. W każdym przypadku, ostateczny efekt estetyczny będzie świetny.
Z czym je zestawić?
Tak naprawdę – do wszystkiego, co Ci się podoba. Czapki futrzane dają niezwykle szerokie możliwości stylizacyjne. Jednakże, poza klasycznym połączeniem z futrem, z powodzeniem można je założyć również do ubrań casualowych: do jeansów, kozaków i dzianinowego płaszcza, każda z czapek z kolekcji ROSOMAK będzie pasować jak ulał. Zakładaj je również na narciarskie stoki, zapewniając sobie doskonałą ochronę przed chłodem i mrozem i zadając szyku w kurortach górskich.
Już teraz przyjrzyj się bliżej futrzanym czapkom z naszego katalogu – na Futra24.pl czekają na Ciebie w najlepszej cenie!